začátek
naše škola učitelé prevence družina kroužky fotogalerie střední školy
aktuálně úřední deska žáci projekty parlament divadlo knihovna DUM
pro rodiče historie školy absolventi úspěchy práce dětí keramika jídelna UCHO
pro děcka akce letos rozvrh hodin S.O.V.A. školka časopis tělocvična napsali nám..



SOUTĚŽ V HODU PAPÍROVOU VLAŠTOVKOU
Hod do dálky
Sabka Sedláková
Beňa Odložil
Hanka Kadlčíková
Vojta Machala
Hod na cíl
Lukáš Vinš
Pavlík Fryšák
Kája Martinů



JARNÍ SBĚROVÁ SOUTĚŽ
ročník místo jméno Nasbíraný papír jméno Nasbírané plasty
1. 1. Petříková Barča 68 kg Navara Kája 85 ks
2. Fryšák Pavel 61 kg Martinů Karolína 60 ks
3. Martinů Karolína 30 kg Petříková Barča 45 ks
2. 1. Hrubý Michal 127 kg Odložil Beňa 230 ks
2. Odložil Beňa 76 kg Martinů Kristýna 60 ks
3. Heinrich Michal 48 kg - -
3. 1. Bártová Eliška 40 kg Bártová Eliška 422 ks
2. Štefan Honza 36 kg Sedláková Sabina 342 ks
3. Holubová Petra 24 kg Blažková Nikola 250 ks
4. 1. Nejedlý František 271 kg Kutra Patrik 192 ks
2. Řezníček Tobi 90 kg Nejedlý František 191 ks
3. Mejzeš Pavel 77 kg - -
5. 1. Leibner Dan 108 kg Juriga Honza 102 ks
2. Hekele Honza 72 kg - -
3. Juriga Honza 34 kg - -
6. 1. Mayer Fana 454 kg - -
2. Kramplová Natálie 35 kg - -
7. 1. Mejzešová Adéla 77 kg - -
8. 1. Kramplová Alice 35 kg Kroupa Tomáš 450 ks
2. Kroupa Tomáš 4 kg - -
9. 1. Kryl Jirka 56 kg - -

Celkové pořadí ve škole:
 


 
Papír: 
Mayer  454 kg
Nejedlý   271 kg
Hrubý  127 kg
 
Plasty:
1. Kroupa   450 ks
2. Bártová  422 ks
3. Sedláková  342 ks


   
      MLADÝ DEMOSTHENES 
 V tomto ročníku náročné komunikační soutěže nás skvěle reprezentovali
Kryštof Čepák za mladší kategorii a Jirka Kryl za starší kategorii.
V těžké konkurenci olomouckých škol získal Kryštof skvělé druhé místo a Jirka vynikající první místo!

   
     ŠACHOVŸ TURNAJ V UNIČOVĚ
Více informací a fotky dodám.

     iBOBR - bobřík informatiky
Letos poprvé jsme se zapojili do celostátní soutěže, která probíhá na všech přihlášených školách zároveň.
Na 10 otázek zaměřených na informatiku a logiku měli soutěžící 20 minutový limit.
Maxima 157 bodů dosáhlo v naší kategorii ze 4925 řešitelů pouze 132 a mezi nimi i náš Honza Juriga!
Podmínky pro ulovení bobříka informatiky splnilo prvních šest z naší školy.
Všichni ovšem zaslouží gratulaci za odvahu, s jakou se do soutěže pustili!
místo řešitel bodů  třída místo řešitel bodů třída
1. Honza Juriga 157  5. 9. Lenka Průchová 77 5.
2. Alča Koukalová 141 5. 9. Milan Urbánek 77 5.
3. Vojta Machala 133 5. 10. Patrik zapletal 68 5.
4. Tobiáš Řezníček 129 4. 11. František Nejedlý 65 4.
5. Kája Tejkalová 128 5. 12. Oskar Kotrle 63 5.
6. Katka Podsklanová 105 5. 13. Verča Koutná 49 4.
7. Dan Leibner 93 5. 13. Natálka Koutná 49 5.
8. Patrik kutra 85 4. . . . .



     
     VELKÉ DÝŇOVÁNÍ
K podzimu patří Halloween a k Halloweenu patří dýně. A tak jsme i my dlabali jako o život. Vlastně ne o život, ale o ceny!
Naši vydlabaní dýňáci byli totiž  vystaveni na hradě během víkendu se strašidelnými prohlídkami a návštěvníci mohli hlasovat o toho nejhezčího. Nejlepší dlabači pak dostali ceny přímo z hradu,  všichni pak novou hru do družky.
Navíc ti naši obluďáci putovali na Taliánku, kde strašili lampionový průvod.
1.místo, DÝNŇÁK 50 hlasů   
dlabači: Verča Koutná, Natálka Koutná, Valča Pospíšilová
1. místo, BEZEJMENNÁ 50 hlasů
dlabači: Míša Nováková, Kája Tejkalová, Lukáš Blechta
2.místo, HUSŤAN 20 hlasů  
dlabači: Honza Štefan, Dáda Sedláková
3. místo, FAVEL 19 hlasů
dlabači: Honza Hekele, František Nejedlý, Míša Heinrich, Míša Hrubý
4. místo, 16 hlasů ŽÁROHLAV
dlabači: Hanka Holubová,Pavlík Frašák, Tobiáš Řezníček, Vojta Machala
5. místo, 10 hlasů PEPA STRAŠPYTLÍK
dlabači: Kája Martinů, Matěj Šťastný, Sabka Sedláková, Nikola Koutná
6. místo, 7 hlasů HALLOWEENOVÁ PŮLNOC
dlabači: Nikola Blažková, Petra Holubová, Eliška Bártová, Maruška Nejedlá
7. místo, 6 hlasů HALLOWEENKA
dlabači: Míša Jurigová, Ninka Kotrlová, Honza Juriga, Oskar Kotrle
8. místo, 5 hlasů SVÍŤAN
dlabači: Martin Koukal, Tomáš Polák, Lenka Průchová
9. místo, 4 hlasy ŠPIKOLÍK
dlabači: Barča Petříková, Markétka Poláková, Kika Martinů, Patrik Kutra
.

Názor neodborné poroty:     VŠECHNY BYLY ÚŽASNÉ A JEDNA HEZČÍ NEŽ DRUHÁ!!!    




     ZÁVODY AUTÍČEK NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
Čtvrtý ročník tohoto oblíbenéo závodu proběhl opět v tělocviččně. Vzhledem k velkémü počtu závodníků se tentokrát jelo jen jedno kolo. Trasa byla těžká, ale naši borci ji zvládli perfektně.
Stejně náročný byl i běh s kočárkem, kterého se účastnili nejen budoucí maminky, ale i taťkové!
závodník čas trestné celkem ... . závodník čas trestné celkem
1. Honta Štefan 1:27 2 1:29 ... 1. Vojta Machala 0:49 0 0:49
2. Nikola Blažková 1:44 3 1:47 ... 2. Patrik Zapletal 1:01 4 1:05
3. Ondra Labonek 2:05 3 2:08 ... 3. Honza Hekele 1:10 1 1:11
4. Kája Navara 2:44 6 2:50 ... 4. František Nejedlý 1:19 1 1:20
5. Nina Kotrlová 2:45 6 2:51 ... 5. Tobiáš Řezníček 1:47 7 1:56
6. Tomáš Polák 2:47 6 2:53 ... . . . . .
7. Matěj Šťastný 3:16 0 3:16 ... . Ondra Polák 1:55 0 1:55
8. Martin Koukal 3:12 7 3:19 ... . . . . .
9. Jirka Vysloužil 3:25 2 3:27 ... . . . . .
10. Pavlík Fryšák 3:47 8 3:55 ... . . . . .

     ZÁVODY SPLAŠENÝCH KOČÁRKŮ
1. Matěj Šťastný 0:33 0 0:33 ... 1. Natálka Koutná 0:28 1 0:29
2. Nikolka Blažková 0:39 0 0:39 ... 2. Markétka Grézlová 0:31 0 0:31
3. Valča Pospíšilová 0:44 0 0:44 ... 3. Honza Juriga 0:34 0 3:34
4. Peťa Holubová 0:53 0 0:53 ... 4. Patrik Zapletal 0:33 2 0:35
5. Sabka Sedláková 0:58 0 0:58 ... 5. Katka Podsklanová 0:38 0 0:38
6. Kika Martinů 0:59 0 0:59 ... 6. Kája Tejkalová 0:43 2 0:45
7. Míša Jurigová 1:01 1 1:02 ... 7. Paťa Kutra 0:51 0 0:51
8. Barča Petříková 1:05 0 1:05 ... 8. . . . .
9. Kája Martinů 1:13 2 1:15 ... 9. . . . .
10. Dáda Sedláková 1:21 1 1:22 ... . . . .