Výsledky sběru papíru a plastů- květen 2012
třída výherce - papír papír - kg výherce - plasty plasty - počet ks
1. 1. Michal Hrubý 128 kg Benedikt Odložil 480 ks
2. Tomáš Pavlů 121 kg . .
2. 1. Kuba Neumann 136 kg 1. Sabina Sedláková 622 ks
2. Petra holubová 101 kg 2. Nikola Blažková 210 kg
3. 1. Pavel Mejzeš 272,5 kg 1. Ftantišek Nejedlý  953 ks
2. Tobiáš Rezníček 130 kg . .
3. František Nejedlý 109 kg . .
4. 1. Daniel Leibner 191 kg 1. Milan Urbánek 50 ks
2. Barbora Konečná 142 kg 2. Vojtěch Machala 14 ks
3. Jan Hekele 118 kg . .
5. 1. František Mayer 401 kg . .
2. Lucie Kuhnová 297 kg . .
3. Matěj Foltas 217 kg . .
6. 1.Adéla Mejzešová 246,5 kg . .
7. 1. Tomáš Kroupa 30 kg 1. Tomáš Kroupa 685 ks
8. 1. Nikola Grézlová 30 kg . .
.
Celkové umístění ve škole:                           Celkové umístění mezi školami: tady
papír: plasty:
1.místo: František Mayer 401 kg 1. místo: František Nejedlý 953 ks
2.místo: Lucie  Kuhnová 297 kg 2. místo: Tommáš Kroupa 685 ks
3. místo: Pavel Mejzeš 272,5 kg 3. místo: Sabina Sedláková 622 ks

Šachový turnaj za účasti ZŠ Bouzov a ZŠ Luká
Na přátelském turnaji v šachu, který se uskutečnil v Luké,
byli jednoznačně úspěšnější naši reprezentanti.
Kryštof Čepák, Patrik Kutra, Daniel Leibner, Honza Juriga, Patrik Zapletal,
 Filip Leibner, Michal Blechta, Pavel Hvasta Vilda Juriga a Robert Vlasák.
Kluci, ten bodový rozdíl je fakt neuvěřitelný!!!
GRATULUJEME!!!
Expedice KARAKORAM - lanové centru Olomouc
Reprezentovali nás:
Pavel Hvasta, Vilda Juriga,
Robert Vlasák, Jirka Kryl, Jirka Štefan a  Filip Koutný

(fotky)
Mc Donald´s 2012
Reprezentovali:
František Mayer, Dan Rosenberg, Patrik Zapletal, Vojtěch Machala, Honza Juriga,
Tobiáš Řezníček, Patrik Kutra, Pavel Mejzeš, Kryštof Čepák,  Matěj Foltas a Dominik Zapletal.
V prvním kole se skončili kluci na 2. místě - porazil je pouze Uničov. Ve druhém kole získali 4.místo. GRATULUJEME!


(fotky)
.
KOMIKS NÁS BAVÍ - výtvarná soutěž

Práce našich žákyň  Elišky Kramplové a Nikoly Koutné byla vybrána mezi 11 nejlepších prací ve své kategorii v literárně-výtvarné soutěži Komiks nás baví! 

Za odměnu se zúčastnily 18. mezinárodního knižního veletrhu Svět knihy Praha 2012, kde v pátek 18. května 2012 proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže apředání cen.
                                                                                      HOLKY, JSTE ŠIKULKY!                                                 (fotky)
Andělská výtvarná soutěž 2011
1. ročník- Míša Hrubý 4. ročník – Honzík Hekele
2.ročník -Nikolka Blažková 5.ročník – Lucka Kuhnová
3. ročník – Verča Koutná 6.    – 9. ročník – Filip Koutný
Filip Koutný ve své kategorii nedal soupeřům žádnou šanci,  získal 100 %  hlasů a stal se i absolutním vítězem!
Listopadová scrabblemánie 2011
kategorie I. -  2. a 3. ročník Nejvyšší počet nahraných bodů
1. Tobiáš Řezníček 171
2. Veronika Koutná 128
3. Patrik Kutra 117
4. František Nejedlý 110
5. Pavel Mejzeš 55
. .
kategorie II. – 4. a 5. ročník . .
1. Nikola Koutná 255 .
2. Jan Juriga 206
3. Natálie Koutná 129
4. Kryštof Čepák 110
5. Karolína Bártová 90
6. Natálie Smékalová 86
7. Daniel Leibner 64
8. Alena Vlasáková 58
9. Eliška Kramplová 54 .
10.Lucie Kuhnová 48 .
11.Vojtěch Machala 37
12.-13.Natálie Stachová 14
12.-13. Katka Podsklanová 14
. .
kategorie III. 6 – 9. ročník .
1. Nikola Příkopová 82
2. Michaela Nováková 76
Celkem chodilo hrát 19 hráčů. .

Šachový turnaj
1. stupeň
.
1. místo Jan Juriga
2. místo Patrik Zapletal
3. místo Dan Leibner, Patrik Juriga
4. místo Karolína Tejkalová, Vojta Machala
5. místo Lukáš Vinš, Lukáš Blechta, Nikola Blažková
6. místo Milan Urbánek, Michael Hrubý
7. místo Hana Kadlčíková, Sabina Sedláková
.
2. stupeň + 5.ročník

1.místo Viliam Juriga
2. místo Filip Leibner, Michal Blechta
3. místo Kryštof Čepák
4. místo Robert Vlasák
.

Závody autíček na dálkové ovládání
JMÉNO  VÝSLEDNÝ ČAS

1. VOJTA MACHALA

čas 1:12

2. FRANTIŠEK MAYER

čas 1:16

3. HONZA HEKELE

čas 1:22

4. LUCKA KUHNOVÁ

čas 1:23

5. KRYŠTOF ČEPÁK

čas 1:24

6. PATRIK ZAPLETAL

čas 1:25

7. BEŇA ODLOŽIL

čas 1:29

8. TOBI ŘEZNÍČEK

čas 1:35

9. PAVEL MEJZEŠ

čas 1:42

10. TOMÁŠ KROUPA

čas 1:43

11. KUBA NEUMANN

čas 1:54

12. FRANTA NEJEDLÝ

čas 1:58

13. ONDRA POLÁK

čas 2:13

14. HONZA JURIGA

čas 2:24

15. KÁŤA PODSKLANOVÁ

čas 2:36

16. LUKÁŠ VINŠ

čas 2:37

Závody kočárků pro panenky
1. Jirka Štefan čas 1:02
1. Lucka Kuhnová čas 1:02
1. Nikča Koutná čas 1:02
1. Kája Bártová čas 1:02
2. Alča Vlasáková čas 1:03
3. Markéta Grézlová čas 1:05
4. Bára Konečná čas 1:07
5. Natálka Smékalová čas 1:08
5. Haňa Kadlčíková čas 1:08
5. Alča Koukalová čas 1:08
6. Patrik Zapletal čas 1:11
7. Natálka Koutná čas 1:15
8. Honza Juriga čas 1:17
9. Peťka Holubová čas 1:21
10. Nikča Blažková čas 1:22
11. Kája Tejkalová čas 1:33
12. Sabka Sedláková čas 1:49
13. Kristýnka Martinů čas 1:50 .
14. Lucinka Foltýnová čas 2:02 .