Výsledky předvánoční soutěže o NEJ... ČERTA
Sabina Sedláková Natálie Koutná Lucie Kuhnová Natálie Čampišová Vendula Šišmová .
Andrea Řezníčková .

Výsledky školního šachového turnaje 2010, Okresní šachový turnaj 2010
1. stupeň . 2. stupeň
1. místo  Filip Leibner . 1. místo Viliam Juriga
2. místo Daniel Leibner . 2. místo Vladimír Hanzlík
3. místo Jan Juriga . 3. místo Dominik Tománek
4. místo   Kryštof Čepák . 4. místo Michal Blechta
5. místo Patrik Zapletal . 5. místo Marek Kryl
6. místo   Natálie Čampišová . 6. místo    Jan Čikl
7. místo   Patrik Kutra a František Mayer . 7. místo     Pavel Hvasta a Jiří Kryl
8. místo    Štěpán Guba . 8. místo   Robert Vlasák
9. místo Vojtěch Machala . 10. místo    Martin Pauliny
10.  místo Marie Nejedlá, Andrej Hanzlík,
Tobiáš Řezníček, František Nejedlý
. 11. místo Ondřej Holuša
. 12. – 19.
   místo
Ondřej Polák, Filip Koutný, Radomil Šišma,
Petr Odložil, Jaroslav Kuba, Tomáš Kroupa,
Jiří  Štefan a Lukáš Juřička
11.  místo Lukáš Vinš .


ZÁVODY AUTÍČEK NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
. . ročník výsledný čas
1.kolo
výsledný čas
2.kolo
chyby
1.kolo
chyby
2.kolo
celkový čas
1.kolo
celkový čas
2.kolo
1. místo  Vojtěch Machala 3. 1:28 0:48 2 1 1:32 0:50
2. místo Tobiáš Řezníček 2. 1:02 0:55 3 2 1:08 0:59
3. místo František Nejedlý 2. 1:04 0:56 2 2 1:08 1:00
4. místo   Patrik Zapletal 3. 1:16 0:57 3 2 1:22 1:01
5. místo Kryštof Čepák 4, 1:10 1:04 1 4 1:12 1:12
6. místo   Pavel Mejzeš 2. 1:15   1:26 1 1 1:17 1:28
7. místo   Ondřej Polák 6. 1:19 1:25 0 0 1:19 1:25
8. místo    Štěpán Guba 4. 1:22 1:25 1 2 1:24 1:29
9. místo Jan Štefan 1. 3:15 2:15 1 1 3:17 2:17
10. místo Lukáš Vinš 1. 3:10 2:45 1 3 3:12 2:51
11. místo Jan Juriga 3. 4:40 3:41 2 2 4:44 3:45

.   .



Výsledky podzimního sběru 2010

papír . PET láhve
1. místo  Nikola Příkopová, 7.ročník, 264 kg . 1. místo Tomáš Kroupa, 6.ročník, 1470 ks
2. místo František Mayer, 4.ročník, 175 kg . 2. místo Eliška a Karolína Bártovy, 1.a 4.ročník, 987ks
3. místo Daniel Rosenberg, 4.ročník, 142 kg . 3. místo Dominik Tománek, 7.ročník, 721 ks
4. místo   Adéla Mejzešová, 5.ročník, 134 kg . 4. místo David Zbořil, 6.ročník, 650 ks
5. místo Pavel Mejzeš, 2.ročník, 100 kg . 5. místo Daniel Rosenberg, 4.ročník, 505 ks
6. místo   Martin Pauliny, 9.ročník, 96 kg . 6. místo    Andrej Hanzlík, 4.ročník, 308 ks
7. místo   Tobiáš Řezníček, 2.ročník, 90 kg . 7. místo     Alena Koukalová, 3.ročník, 210 ks
8. místo    Karolina Bártová, 4.ročník, 58 kg . 8. místo   Adéla Mejzešová a Pavel Mejzeš, 4. a 2. ročník, každý 165 ks
9. místo Natálie Čampišová, 5.ročník, 51 kg . 9.  místo Michal Blechta, 7.ročník, 159 ks
10.  místo František Nejedlý, 2.ročník, 37,5 kg . 10.  místo František Nejedlý, 2.ročník, 109 ks
11.  místo Andrej Hanzlík, 4.ročník a Vojtěch Machala, 3.ročník,  každý 26 kg . 11.  místo Tobiáš Řezníček, 2.ročník, 81 ks
12.  místo Lukáš Blechta, 1.ročník, 25 kg . 12.  místo Martin Paulíny, 9.ročník, 61 ks
13.  místo Jan Hekele, 3.ročník, 21,5 kg . 13.  místo Hana Kadlčíková, 1.ročník, 50 ks
14.  místo Jiří Kryl, 7.ročník, 12 kg . 14.  místo Jan Hekele, 3.ročník, 35 ks
15.  místo Marie Nejedlá, 5.ročník, 9 kg . . .
16.  místo Tomáš Kroupa, 6.ročník, 8 kg . . .
17.  místo Karolína Tejkalová, 3.ročník, 5 kg . . .
18.  místo Adéla Kadlčíková, 5.ročník, 4 kg . . .


LISTOPADOVÁ  SCRABBLEMÁNIE  2010

kategorie I. -  2. a 3. ročník Nejvyšší
počet nahraných bodů
kategorie II. – 4. a 5. ročník Nejvyšší
počet nahraných bodů
1. místo  Lenka Průchová 122 bodů 1. místo Kryštof Čepák   133 bodů
2. místo Patrik Kutra 121 bodů 2. místo Karolína Bártová 131 bodů
3. místo Jan Juriga 99 bodů 3. místo Natálie Čampišová 107 bodů
4. místo   Vojtěch Machala 89 bodů 4. místo Nikola Koutná 90 bodů
5. místo Natálie Koutná 85 bodů 5. místo David Šipka 62 bodů
6. místo   Veronika Koutná 79 bodů 6. místo    Marie Nejedlá 61 bodů
7. místo   Pavel Mejzeš 57 bodů 7. místo     Filip Leibner 58 bodů
8. místo    Tobiáš Řezníček 53 bodů 8. místo   Natálie Stachová 56 bodů
9. místo František Nejedlý 47 bodů 10. místo    Adéla Tománková 40 bodů
10. místo Daniel Leibner 42 bodů 11. místo Natálie Smékalová 34 bodů
11. místo Kateřina Podsklanová 32 bodů 12. místo Alena Vlasáková 29 bodů
12. místo Milan Urbánek 26 bodů . . .
13. místo Aneta Pavlíčková 14 bodů . . .
Nejaktivnější hráč: Tobiáš Řezníček Nejaktivnější hráč: Karolína Bártová
Celkem 11 odehraných partií s celkovým počtem 367 bodů Celkem 7 odehraných partií s celkovým počtem 427 bodů
.
kategorie III. 6 – 9. ročník
1. místo  Viliam Juriga 155 bodů
2. místo Dominik Tománek 140 bodů
3. místo Robert Vlasák 115 bodů
4. místo Michal Blechta 110 bodů
5. místo Radek Šišma 84 bodů
6. místo Pavel Hvasta 83 bodů
7. místo Nikola Příkopová 81 bodů
Nejaktivnější hráč: Michal Blechta
Celkem 7 odehraných partií s celkovým počtem 493 bodů