A na závěr roku ještě jeden super úspěch!
Míša Nováková a Karolínka Tejkalová
NEZAMEŠKALY ZA CELÝ ŠKOLNÍ ROK
ANI JEDNU HODINU!!!

Mezinárodní výtvarná soutěž LIDICE MEMORIAL 2010
 I letos dostali žáci naší školy ocenění
 v mezinárodní výtvarné soutěži
LIDICE MEMORIAL Byli to:

ADÉLA MEJZEŠOVÁ

ONDŘEJ POLÁK
DAVID ZBOŘIL
Ondřej Polák Adéla Mejzešová David Zbořil
Dále se soutěže účastnili:
Katka Bártová Veronika Heinrichová Leona Kramplová
Monika Zouharová Vladimír Hanzlík Adéla Kadlčíková
Nikola Příkopová Jiří Kryl Pavel Leibner

Jarní sběrová soutěž
papír
1.místo
Tereza Pustinová
2.místo
Lucie Kuhnová
3.místo
Tobiáš Řezníček
plasty
1.místo
Tomáš Kroupa
2.místo
Adéla Kadlčíková
Eliška Kramplová
Leona Kramplová


RÝMOVAČKY 2010
1.kategorie   1.-2.ročník . 2.kategorie   3.-5.ročník .
1.místo Tobiáš Řezníček       26,28 bodů 1.místo Adéla Kadlčíková      28,30 bodů
2.místo Katka Podsklanová     26,24 bodů  2.místo Natálie Čampišová     28,29 bodů
3.místo Jan Juriga                   25 bodů 3.místo Eliška Kramplová       27,28 bodů
4.-5.místo Veronika Koutná            24 bodů 4.místo Adéla Tománková      27,28 bodů
. Daniel Leibner             24 bodů 5.-6.místo Ondra Polák                   25 bodů
6.místo Pavel Mejzeš               19 bodů  . Šárka Kamlerová            25 bodů
. . 7.místo Alice Stachová               22 bodů
. . 8.místo Kryštof Čepák                21 bodů
. . 9.místo Karolína Bártová             19 bodů

TURNAJ V BASKETBALU okresní kolo v Olomouci
Reprezentovali nás:

Výtvarná soutěž NAŠE ŠKOLA
Veronika Šipková Kristýna Smékalová
Pavel Hvasta Robert Vlasák Jiří Kryl

Dívka roku 2010
V Litovli se zúčastnily

Katka Kamlerová
a
Tereza Pustinová


Katka se stala druhou vícemiss!
Občanské sdružení Dívka Jičín, které pořádá dvacátý první  ročník celostátní soutěže krásy a talentu
určené dívkám ve věku 13 – 15 let, Vás zve  společně s DDM Litovel na  oblastní kolo
 DÍVKA ROKU ČR 2010
 které se koná 28.3.2010  v  15:00 v KD Dubina Pardubice

Pythagoriáda 2010
Vilda Juriga  se 10.3. jako úspěšný řešitel školního kola zúčastní okresního kola Pythagoriády v Olomouci v ZŠ Mozartova.
Držíme palce!

Závody na běžkách a závody v běhu na sněhu                                   únor 2010                 fotky

Běžkaři
Kat. I. Kat. III.
1. Koukalová Alena   9:30 min  1. Kryl Jiří 14:12 min
2. Bártová Karolina 10:15 min 2. Koutný Filip 15:21 min
3. Rosenberg Daniel 10:50 min 3. Juriga Viliam 16:06 min
3. Machala Vojtěch 10:50 min  4. Vlasák Robert. .16:46 min
5. Kuhnová Lucie 11:46 min  5. Juřička Lukáš 17:44 min
6. Tejkalová Karolina 12:36 min 6. Štefan Jiří 22:08 min
7. Foltas Matěj 14:20 min  7. Tománek Dominik   27:06 min
8. Nejedlý František  26:14 min 8. Hanzlík Vladimír  32:40 min
Pavlíčková Aneta     n    Blechta Michal n
. . . .
Kat. II. Kat. IV. .
1. Čampišová Natálie 12:41 min 1. Paulíny Martin    15:47 min
2. Kamlerová Šárka 15:26 min   2. Šipková Veronika 17:04 min
3. Zbořil David    16:23 min  3. Kuba Jaroslav   19:55 min 
4. Zapletal Dominik   16:28 min 4. Pavlíčková Tereza   20:44 min 
5. Šipka David     16:36 min 5. Heinrichová Veronika 21:51 min  
6. Šišma Radomil 17:35 min 6. Kamlerová Kateřina 24:02 min
7. Mejzešová Adéla    18:24 min   7. Čikl Jan  28:07 min
8. Stachová Alice   18:44 min   8. Smékalová Kristýna 29:03 min
9. Polák Ondřej     19:19 min . .
10.Tománková Adéla  20:07 min . .
11.Kroupa Tomáš      20:20 min . .
12.Kadlčíková Adéla   22:45 min . .
13.Nejedlá Marie  25:00 min . .
14.Nováková Michaela  26:10 min . .
15.Kramplová Leona  31:31 min . .
Valčík Eric  15:17 min . .

Běžci na sněhu

Kat.I Kat.II
1. Podsklanová Katka  3:55 min 1. Hanzlík Andrej  3:59 min
2. Zapletal Patrik 3:58 min 2. Čepák Kryštof   4:13 min
3. Kotrle Oskar 4:02 min 3. Mayer František  4:14 min
4. Mejzeš Pavel 4:21 min 4. Koutná Nikola   4:37 min
5. Kutra Patrik   4:31 min 5. Vlasáková Alena   4:50 min
6. Leibner Daniel  4:32 min 6. Kramplová Eliška  8:03 min
7. Juriga Jan    4:41 min . .
8. Řezníček Tobiáš   4:49 min . .
9. Koutná Natálie   4:52 min . .
10. Svozilová Markéta  4:56 min . .
11. Průchová Lenka  5:36 min . .

Mladý Démosthénes - regionální kolo v Olomouci
Reprezentovali nás
Jirka Kryl v mladší kategorii
a Veronika Heinrichová ve starší.
Vedli si skvěle.
(Mgr.Kadlcová)

Komunikační soutěž Mladý Démosthénes - školní kolo                         prosinec 2009               fotky
školní kolo konané dne 21.12.2009
vítěz mladší kategorie: Jiří Kryl
vítězka starší kategorie:  Veronika Heinrichová
Budou reprezentovat školu v regionálním kole v Olomouci!

Soutěž o nejlepší perníkovou chaloupku                                                             prosinec 2009
Zúčastnilo se 16 žáků, 11 dokončilo (onemocněli).
Umístění: .
1. místo Ondra Polák - 17 hlasů
2. místo Michaela Nováková - 16 hlasů
3. místo Alice Stachová - 11 hlasů
další účastníci:  Natálie Stachová, Adéla Tománková, 
. Jan Juriga, Karolína Tejkalová, Markéta Svozilová,
. Daniel Leibner, Adéla Kadlčíková, Dominik Zapletal

Závody autíček na dálkové ovládání                                                 prosinec 2009          fotky
Kategorie 1.-3.ročník čas . Kategorie 4.-6.ročník čas
1.místo Vojtěch Machala 0,5 . 1.místo Dominik Tománek 0,55
2.místo František Mayer 0,55 . 2.místo Ondra Polák 1,14
3.místo František Nejedlý 0,59 . 3.místo Vilda Juriga 1,44
4.místo Matěj Foltas 1,03 . 4.místo Natálka Čampišová 2,18
5.místo Tobiáš Řezníček 1,07 . . . .
6.místo Katka Podsklanová 1,07 . . . .
7.místo Kryštof Čepák 1,12 . . . .
8.místo Honza Hekele 2,02 . . . .
9.místo Honza Juriga 2,43 . . . .

Listopadová scrabblemánie 2009
Jméno a příjmení Nejvyšší počet nahraných bodů
kategorie I. -  2. a 3. ročník .
1. Kryštof Čepák 138
2. Natálie Smékalová 76
3. Karolína Bártová 66
. .
kategorie II. – 4. a 5. ročník .
1. Natálie Čampišová 275 . .
2. Šárka Kamlerová 164 kategorie III. 6 – 9. ročník .
3. Marie Nejedlá 132 1. Martin Paulíny 165
4. Filip Leibner 106 2. Viliam Juriga 145
5. David Šipka 96 3. Dominik Tománek 143
6. Jan Šimko 84 4. Robert Vlasák 138
7. Kateřina Šimková 81 5. Veronika Heinrichová 114
8. -10. Adéla Mejzešová 45 6. Kateřina Kamlerová 96
          Dominik Zapletal 45 7. Jaroslav Kuba 68
          Adéla Tománková 45 8. Nikola Příkopová 47
11. Leona Kramplová 41 9. Kristýna Smékalová 39
12. Alice Stachová 25 10. Filip Koutný 38

Sběrová soutěž 2009
sběr papíru . sběr plastů
1.místo Šárka a Katka Kamlerovy 248,5kg . 1.místo Karolína a Katka Bártovy 2340ks
2.místo Lucka Kuhnová 245 kg . 2.místo David Zbořil 1000 ks
3.místo Tereza Pustinová 234 kg . 3.místo Tomáš Kroupa 700 ks
4.místo Tobiáš Řezníček 208 kg . 4.místo David Šipka 630 ks
5.místo Viliam Juriga 199 kg . 5.místo Honza Juriga 415 ks
 V soutěži škol jsme ze 16-ti škol obsadili 11.místo.
Odevzdáno bylo 3,38 tun papíru a 0,26 tuny plastů.

Šachový turnaj základních škol v Olomouci

Šachový turnaj - školní kolo
starší kategorie: . . mladší kategorie: .
1.-3.místo stejně: Vilda Juriga . 1.místo:  Filip Leibner
. Vláďa Hanzlík . 2.místo:  Kryštof Čepák
. Dominik Tománek . 3.místo:  František Mayer
ostatní účastníci: Marek Kryl, Tereza Pustinová,  . ostatní účastníci:  Honza Juriga, Dan Rosenberg, Vojta Machala,
. Pavel Leibner . . Dan Leibner, Honza Šimko