Naše škola se nachází v podhradí pohádkového hradu Bouzov.
Najdete zde útulné třídy, moderně vybavenou počítačovou učebnu, inteaktivní pracovnu, hudebnu, výtvarnou dílnu s keramickou pecí, cvičnou kuchyňku, žákovskou čítárnu s terasou, školní družinku, nově přebudouvanou příjemně zařízenou školní jídelnu a ještě novější moderní tělocvičnu.
Vytváříme vlastní vzdělávací program. Maximálně individuálně přistupujeme k dětem se speciálními vzdělávacími potřebami. Zároveň podporujme a rozvíjíme děti nadané. Nabízíme zájmové kroužky, organizujeme kurzy plavání, připravujeme projekty,  tvoříme své vlastní tradice.

Součástí školy je mateřská škola, která je umístěna v klidném prostředí kousek od hradního parku.
Zřizovatelem školy je obec Bouzov
     Když budete procházet naše webové stránky, dozvíte se více informací
o historii i současnosti školy, najdete seznamy absolventů,  práce dětí
a spoustu fotografií.