weblogo

poslední aktualizace: 14.4.2019 jídelníček Identifikační údaje školy
školní videa . kontakt: lada.machalova@seznam.cz

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Děkujeme všem rodičům, prarodičům, přátelům školy a sponzorům
za pomoc při organizaci letošního jarmarku.

Děkujeme za dary do tomboly, všem, kteří se podíleli na ozvučení a osvětlení,
stavbě a úklidu podia a stánků, přípravě a prodeji občerstvení, cukroví,
úklid náměstí a hasičům za zapůjčení zařízení.

Učební pomůcky potřebné pro školní rok 2018/19
1.ročník 4.ročník 7.ročník
2.ročník 5.ročník 8.ročník
3.ročník 6.ročník 9.ročník

www.proskoly.cz

Portál Proškoly.cz poskytuje širokou nabídku on-line testů dostupných z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu.
Umožňuje žákům kdykoliv procvičovat a ověřovat základní rozumové schopnosti (logika, paměť, prostorová představivost, vnímání, koncentrace apod.) Oproti klasickým školním testům je výhodou okamžité vyhodnocení formou certifikátu, který si mohou děti uložit, vytisknout či poslat mailem a pochlubit se tak s dosaženým výsledkem.
Dále nabízí portál unikátní variantu Testu volby povolání, ve které mohou i rodiče zhodnotit své dítě z pohledu budoucího uplatnění. Výsledky rodičovského testu pak lze porovnat s výsledky dítěte a společně tak lépe zhodnotit předpoklady a očekávání vzhledem k volbě vzdělávací či profesní dráhy.
Testy jsou přístupné pouze žákům škol, které vlastní licenci na využití portálu, což naše škola je.
Pokud si budete chtít doma vyzkoušet testy, potřebujete znát heslo, které mají děti v žákovské knížce.
Mgr. Lada Machalová.