začátek
naše škola učitelé prevence družina kroužky fotogalerie střední školy
aktuálně úřední deska žáci projekty parlament divadlo knihovna DUM
pro rodiče historie školy absolventi úspěchy práce dětí keramika jídelna UCHO
pro děcka jak bylo rozvrh hodin S.O.V.A. školka časopis tělocvična napsali nám..



Pokud jste absolventem školy na Bouzově, máte jistě v srdci schované vzpomínky na dobu,
 kdy jste sem chodil s aktovkou na zádech.
Nebo jste bývalý pedagog na naší škole působící a občas vzpomínáte na své žáky, kolegy, příhody...
Přece jen za 70 let své existence zažila tato škola mnohé dobré i zlé. Pomozte nám, prosím, poskládat střípky minulosti, posaďte se chvilku a zavzpomínejte. Určitě Vás napadne příhoda, příběh, památka na kamaráda... 
Podělte se s námi.
Všem autorům ze srdce děkujeme.



adresa pro Vaše příspěvky:
lada.machalova@seznam.cz
Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr. Martina Kadlcová

Denisa Grácová
Jan Hekele
Barbora Konečná
Oskar Kotrle
Natálie Koutná
Daniel Leibner
Patrik Zapletal
Jitka Drahošová
Na nižší gymnázium odešli:

Jan Juriga
Alena Koukalová
Vojtěch Machala
Katka Podsklanová
Karolína Tejkalová
Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr. Eva Veselá

Čepák Kryštof
Koutná Nikola
Kramplová Eliška
Kramplová Natálie
Mayer František
Smékalová Natálie
Vlasáková Alena
Na nižší gymnázium odešli:

Bártová Karolína

Foltas Matěj
Kuhnová Lucie
Rosenberg Daniel
Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr. Jan Borunský
Filip Leibner
Alena Macečková
Adéla Mejzešová
Marie Nejedlá
Michaela Nováková
Na nižší gymnázium odešly:

Natálie Čampišová
Adéla Kadlčíková
Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr. Jan Borunský
Šárka Kamlerová
Alice Kramplová
Leona Kramplová
Ondřej Polák
Radomil Šišma
Dominik Zapletal

Tomáš Kroupa
Na nižší gymnázium
nikdo neodešel.
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr. Martina Kadlcová
. Michal Blechta
Nicola Grézlová
Pavel Hvasta
Viliam Juriga
Lukáš Juřička
Filip Koutný
Jiří Kryl
Simona Kučerová
Nikola Příkopová
Jiří Štefan
Robert Vlasák

Na nižší gymnázium odešli:

Filip Foltas
Viktor Kotrle
Barbora Podsklanová
Štěpán Vymazal
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr. Martina Kadlcová
Tereza Pavlíčková
Vendula Šišmová
Na nižší gymnázium odešly:

Jaroslava Kadlčíková
Veronika Kopová
Hana Průchová
Helena Ženožičková

Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr. Jana Vozničková
Ivana Čepová
Jan Čikl
Ondřej Holuša
Kateřina Kamlerová
Marek Kryl
Jaroslav Kuba
Petr Odložil
Martin Paulíny
Tereza Pustinová
Kristýna Smékalová
Veronika Šipková
Na nižší gymnázium odešli:

Daniel Čampiš
Kristýna Krejčiříková
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Zuzana Pinďurová
Kateřina Bártová
Kristýna Frodlová

Veronika Heinrichová
Robin Köhler
Pavel Leibner
Monika Zouharová

Na nižší gymnázium odešli:

Ferdinand Mayer
Nikola Vařeková
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Martina. Kadlcová
Alžběta Beranová
Lukáš Hampl
Lukáš Heinrich
Zuzana Koukalová
Filip Krampla
Andrea Kuhnová
Jakub Leibner
Josef Slouka
Andrea Spáčilová
Petr Vaňák
Na nižší gymnázium odešli:

Jan Dvořáček

Kamil Kotrle
Matěj Vymazal


Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Romana Blažková
Michaela Formánková
Lukáš Grézl
Jolana Heinrichová
Ludmila Kopečná
Anna Kramplová
Iveta Kubová
Sylvie Machniková
Martin Nejedlý
Denisa Průchová
Simona Pustinová
Martina Spáčilová  Gabriela Švecová
Romana Tejkalová
Lucie Vymětalová
Ondřej Zouhar

Na nižší gymnázium odešli:

Martin Dvořáček
Kristýna Tejkalová
Barbora Vařeková
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Martina Kadlcová
Leona Aiglová
Barbora Blažková
Martin Bureš
Jiří Dudek
Lucie Formánková
Tomáš Hampl
Klára Hvastová
Petr Kop
Marie Kopková
Kamila Köhlerová
Kristýna Lepová
Kateřina Kubíková
Marie Pluháčková
Na nižší gymnázium odešli:

Michaela Kamlerová
Jiří Nováček
Emil Pluháček
Daniel Řezníček




Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Zuzana Pinďurová
Pavel Bureš
Martin Čikl
Martin Drozd
Monika Kramplová
Miloš Kučera
Monika Opravilová
Veronika Průchová
Barbora Švecová
Petra Vařeková
Michal Zbořil
Martin Zendulka
Na nižší gymnázium odešli:

Kateřina Beranová
Prokop Chmelina
Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr.Miloslav Zukal
Zdeněk Holuša
Anna Kopková
Jitka Mlčochová
Kristýna Sedlářová
Pavla Škorňová
Michal Šmíd
Květoslav Šrámek
Milan Zendulka
Jaroslav Křížek


Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr.Miloslav Zukal
Iveta Frodlová
Jakub Grézl
Lenka Havlínová
Martin Holuša
Šárka Kolomazníková
Jakub Kučera
Jan Opravil
Stanislav Pluháček
Monika Přidalová
Radomír Vařeka
Na nižší gymnázium odešli:

Barbora Chmelinová
Ondřej Lepa
Hana Nováčková
Petra Spáčilová
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Helena Václavová
Bronislav Aigl
Tereza Blažková
Eva Frodlová
Tomáš Kolář
Rostislav Kopečný
Gabriela Sivaničová
Vladislav Šmíd
Miroslav Vaňák
Rostislav Vyjídáček
Lukáš Zapletal
Na nižší gymnázium odešly:

Anna Beranová
Ivana Komárková
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Gita Kotrlová
Jana Havlínová
Zdeněk Korkisch
Veronika Koukalová
Veronika Leibnerová
Jakub Pluháček
Ondřej Podsklan
Veronika Přidalová
Marcela Švecová
Barbora Václavová
Pavlína Vařeková
Luděk Zatloukal
Michal Machnik

Na nižší gymnázium odešly:

Kristýna Chmelinová
Michaela Komárková
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Margit.Pospíšilová
Jiří Beran
Petr Drozd
Vladimír Faltýnek
Tomáš Köhler
Pavel Kovář
Josef Mlčoch
Zdeňka Nosková
František Opluštil
Radomír Sedlář
Julius Sziden
David Šilberský
Pavlína Šrámková
Pavel Vařeka
Zdeněk Vitoul
Irena Vlčková
Michal Vydržel
Pavel Vyjídáček
Radim Zatloukal

Na nižší gymnázium odešla:

Pavlína Kamlerová
Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr.Miloslav Zukal
Jiří Jaroš
Tomáš Kamler
Martin Komárek
Oldřich Köhler
Vlastislav Krumnikl
Jiří Lepa
Pavel Mlčoch
Petr Putík
Martin Rosí
Kamil Vařeka
Petr Vitoul
Na nižší gymnázium odešel:

Kryštof Chmelina
Základní škola, 9.ročník, třídní učitel: Mgr.Jiří Procházka
Jiří Borovička
Žaneta Drozdová
Pavlína Dudková
Michael Duwaila
Michaela Grézlová
Lukáš Haic
Zuzana Halouzková
Kateřina Kaufová
Petra Knápková
Petr Korkisch
Kateřina Koukalová
Tomáš Kukrle
Olga Navrátilová
Světlana Přidalová
Veronika Szidenová
Daniel Škorňa
Hana Šrámková
Jiří Vlček
Zdeněk Vydržel
Bohumil Zapletal

Na nižší gymnázium odešla:

Alena Vlčková
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Margit Pospíšilová
Miroslav Bartošek
Milan Dudek

Jiří Grézl
Jan Kamler
Renata Kleiblová
Mirka Komárková
Petr Kovář
Petra Kuchaříková
Jiřina Kukrlová
Petra Leibnerová
Eva Macková
Ondřej Nosek
David Rosí
Milan Šilberský
Libor Vařeka

Na nižší gymnázium odešla:

Linda Kašparová




Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Mgr.Eva Kolouchová
Renata Franková
Robert Haic
Hana Jakšová
Dobromila Koutná
Hana Kuncová
Miroslav Labonek
Hana Leibnerová
Monika Najmanová
Lucie Odložilová

Andrea Sedlářová
Michaela Sivaničová
Josef Šipka
Jiří Tomášek
Na nižší gymnázium odešli:

Ondřej Komárek
Martin Putík
Mirostav Štefek
Vladimír Vaněk
Josef Vlček
Věra Ženožičková
žádný ročník neukončil školní docházku
Základní škola, 8.ročník, třídní učitel: Mgr.Milan Průcha
Petra Finsterlová
Gabriela Flášarová
Veronika Foltýnová
Pavel Frank
Michal Jaroš
Jiří Kleibl
Vít Kolomazník
Kamila Komárková
Aleš Kopečný
Luboš Krumnikl
Lucie Koutná
Jan Kunc
Lenka Odložilová
Magdalena Pluháčková
Kateřina Pustinová
Andrea Sedlářová
Josef Vařeka
Lucie Vařeková
Josef Vlček
Jan Zatloukal
Zdeněk Zendulka

Základní škola, 8.ročník, třídní..učitel: Miloslav Zukal
9394 Marie Bártová
Jana Dvořáčková
Petr Jakša
Veronika Jarošová
Tomáš Jeřábek
Lucie Kleiblová
David Kolomazník
Lucie Komárková
David Najman
Hynek Navara
Veronika Navarová

Zbyněk Nevrlý
Martina Podsklanová
Marek Pospíšil
Lukáš Rosenberg
Lenka Rozmanová
Monika Slepánková
Jarmila Šipková
Petr Továrek
Petr Vymětal
Robert Vyroubal
Miroslav Zapletal
Jana Zapletalová
Šárka Zendulková
Základní škola, 8.ročník, třídní..učitelka: Margit..Pospíšilová
Kateřina Blechtová
Martin Ent
Petr Fischer
Daniela Flášarová
Pavlína Havlíková
Jan Kauf
Aleš Krampla
Jana Krylová
Pavlína Labonková
Radek Nevrlý
Jitka Nováková
Martina Pluháčková
Jan Pokorný
Jan Rosenberg
Šárka Süsserová
Kateřina Šipková
Pavlína Šteffková
Růžena Tejkalová
Lucie Zatloukalová
Simona Ženožičková
Základní škola, 9.ročník, třídní..učitel: Miloslav..Zukal
Karla Braunová
Rudolf Knápek
Kateřina Koutná
Šárka Nejezchlebová
Kateřina Nosková
Pavel Opluštil
Roman Spurný
Radka Tejkalová
Petra Zapletalová
ze ZŠ Bílá Lhota:

Miluše Crháková
Marek Komárek
Pavel Krumnikl
Martin Lang
Renata Šulová
David Vrobel
Základní škola, 9.ročník, třídní učitelka: Milena..Strádalová
Tomáš Adamec
Petr Bešta
Irena Braunová
Jitka Fischerová
Irena Knápková
Josef Kramla
Eva Köhlerová
Jitka Michlová

Martin Miklas
Luděk Navrátil
Jana Podsklanová
Pavla Vybíralová

Iveta Zapletalová

Základní škola, 8.ročník, třídní..učitel: Miloslav Zukal
v 8.ročníku ukončili:

Marie Beďačová
Petr Dvořáček
Petr Dvořáček
Ondřej Fišera
Markéta Konečná
David Kopečný
Martin Podsklan

Štefan Róka

Zdena Smékalová
Pavlína Vymětalová


Radek Zapletal

Zdeněk Zapletal
Kateřina Ženožičková
 
Základní škola, 8.ročník, třídní.učitel: Miloslav.Zukal
Zdeněk Dvořáček
Lubomír Ent
Kateřina Grohmannová
Martin Halouzka
Pavel Hampl
Martin Havlík
Radek Kolář
Lenka Labonková
Lubomír Macek
Pavla Milenovská
Věra Navarová
Hana Navrátilová
Petra Opluštilová
Patrik Podsklan
Lenka Pokorná
Jana Rozmanová
Andrea Smékalová
Gabriela Spurná
Pavel Süsser
David Škrabal
Roman Tichý
Martin Vařeka
Ladislav Vykydal
Vladimír Vysloužil
Miloslav Zatloukal
Martin Zukal
Základní škola, 8.ročník, třídní..učitelka: Margit Pospíšilová
Jan Adamec
Michal Foltýn
Karel Grézl
Renata Hanzlíková
Andrea Kábová
Vladimíra Kovářová
Pavel Kuhn
Jana Kukrlová
Eva Navrátilová
Kateřina Paulíny
Petr Poulíček
Ester Róková 
Jaroslav Slouka
Vlastimil Smékal
Hana Spurná
Iveta Spurná
Jana Šipková
Dušan Tejkal
Bronislava Tichá
Marek Urlich
Petr Vařeka
Josef Zapletal
Základní škola, 8.ročník, třídní..učitelka: Margit Pospíšilová
Martin Bárta
Jiří Bešta
Ivana Čiklová
Pavlína Entová
Jaromír Fischer
Libor Fišera
Jana Grohmannová
Marika Koutná
František Kovář
Vladimír Kovář
Jindřich Krutil
Věra Kubíčková
Pavla Kukrlová
Dagmar Pavlíčková
Marek Róka
Roman Skácel
Helena Spurná
Vít Strádal
Martina Šimsová
Miroslav Škrabal
Jan Votava
Michal Ženožička
Základní škola, 8.ročník, třídní..učitelka: Milena Strádalová
Renata Čiklová
Marta Čundrlová
Radka Flášarová
Martin Kolář
Miroslav Kolavík
Tomáš Konečný
Oskar Kotrle
Alois Kryl
Michal Kuhn
Michal Nemerád
Vendula Nosková
Marcela Nováková
Petr Odložil
Pavel Pavlíček
Gabriela Podsklanová
Pavel Sedlář
Alena Spurná
Čestmír Spurný
Miroslav Šipka
Jan Šnobl
Marcela Vařeková
Milan Vašek
Dobroslava Votavová
Základní škola, 8.ročník, třídní učitel: Miloslav Zukal
Miloslav Bešta
Milan Flášar
Jan Grézl
Vladimír Hanzlík
Romana Kolářová
Martin Koukal
Šárka Kovářová
Zdena Kramplová
Zdeněk Kubíček
Jaroslav Michl
Karel Navara
Václav Nemerád
Martin Nosek
Monika Odložilová
Ladislav Podsklan
Milan Pustina
Tamara Smékalová
Pavlína Šipková
Olga Štajncová
Pavel Tejkal
Miroslav Tichý
Anna Vysloužilová
Jiří Ženožička
Základní škola, 8.ročník, třídní..učitelka: Margit Pospíšilová
Antonín Arnoš
Jana Bártová
Marek Heinrich
Dušan Kopečný
Robert Koutný
Milan Krampla
Marie Krobotová
Eva Krylová
Vladimíra Krylová
Michal Milenovský
Pavel Leibner
Ivana Neumanová
Josef Novák
Martin Poulíček
Miroslav Pospíšil
Jaroslav Sedlář
Rostislav Slouka
Světlana Šipková
Helena Šnoblová  
Marie Vařeková
Josef Vymazal
Jaromír Winkler
Základní škola, 8.ročník, třídní učiteka: Milena Strádalová
Jarmila Braunová 
Ladislav Čep
Irena Heinrichová
Jana Heinrichová 
Jiří Jakubjanec 
Stanislav Kovář
Taťána Köhlerová       
Leoš Krampla 
Bohdana Nejezchlebová  
Josef Otava
Margita Pospíšilová
Martin Slouka
Pavla Slouková
Hana Smékalová
Pavlína Smrčková
František Snášel 
Marcela Šmoldasová
Aleš Tecl     
Petr Tejkal 
Robert Zatloukal 
Základní škola, 8.ročník, třídní učitelka: Milena Slouková
Jaroslav Baciák  
Jana Dvořáčková
Marie Faltýnková
Vladimír Kolavík 
Bohumila Konečná 
Miroslav Kotrle  
Richard Koutný
Stanislav Malínek 
Jaroslava Müllerová 
Zdeněk Nejedlý 
Marcela Pluháčková Ladislav Pustina
Jaroslava Sedláčková 
Helena Smékalová 
Luděk Šobr
Petr Šůstek  
Iveta Václavková
Veronika Vopravilová
  
Základní devítiletá škola Bouzov, 8. třída, třídní učitel: Miloslav Zukal
Marie Arnošová
Bedřich Blažek
Jana Drozdová
Milada Fajtová
Alois Heinrich
Marta Holušová
Zdeněk Kamler
Zuzana Köhlerová
Pavel Konečný
Pavel Krampla
Vlasta Krobotová
Hana Krylová
Petr Leibner
Petr Mihalík
Dana Navrátilová
Ladislava Nemravová
Dagmar Nováková
Iveta Poštulková
Iveta Slonková
Jaroslava Slonková
Margit Smékalová     
Lenka Šimsová
Rostislav Tejkal
Zdenek Vysloužil
Dušan Winkler
Karla Zatloukalová
Eva Ženožičková
Základní devítiletá škola Bouzov, 9.třída, třídní učitelka: Margit Pospíšilová
Petr Bárta                
Vladimír Čep
Václav Herman
Marie Hošková
Gustav Jahoda
Josef Komárek
Jana Koukalová
Ivana Krylová
Pavlína Krylová
Jana Polesová
Eva Slouková
Marie Slouková
Margita Smékalová
Alena Tejkalová
Pavel Urban
Petr Urban
Jiří Vařeka
Jiří Zapletal
Ladislava Zapletalová
Základní devítiletá škola Bouzov, 8.třída, třídní učitel: Miroslav Kočí 
Marie Blaschková
Bronislava Flášarová
Jiří Hyjánek
Radek Konečný
Miluše Krylová
Iva Matějů
Věra Navrátilová
Milan Novák

Soňa Pokorná
Vlastimil Pustina
Eva Schiffnerová
Josef Tejkal
Svatoslav Václavek

Základní devítiletá škola Bouzov, 9.třída, třídní učitelka: Milena Strádalová
Denysa Adamcová
Ladislav Dvořáček
Miluše Haicová
Hana Kopřivová
Jiří Kubíček
Pavel Navrátil
Věra Nemravová
Helena Nemravová
Pavel Neuman
Lubomír Novák
Vojtěch Rec
Petr Spáčil
Helena Václavková
Jaroslav Vařeka

Základní devítiletá škola Bouzov, 8.třída, třídní učitelka: Margit Pospíšilová
v 8.třídě ukončili:

Radek Blažek
Jaroslav Čikl
Radomír Faltýnek
Petr Konečný
Zdeněk Kryl
Pavel Kubíček
Jaroslava Vašková
Základní devítiletá škola Bouzov, 9. třída, třídní učitelka: Milena Slouková
Ludmila Arnošová
Pavel Bárta
Vít Fajt
Ludmila Hyjánková
Pavel Kamler
Marta Knödlová
Miroslav Konečný
Věra Krobotová
Jiří Kryl
Renáta Krylová
Jaroslav Kuba
Luděk Matějů
Jarmila Nejedlá
Irena Pluháčková
Pavlína Pospíšilová
Jiří Poulíček
Štěpánka Strádalová
Světlana Vařeková
Radmila Vašková
Světlana Vopravilová
Pavel Vyjídáček
Drahomíra Zatloukalová
Vladimír Zemánek
Základní devítiletá škola Bouzov, 8. třída, třídní učitelka:
Josef Bárta
Ivana Slouková
Petra Schiffnerová
Ivo Zatloukal
Základní devítiletá škola v Bouzově, 9. třída, třídní učitelka: Milena Strádalová
Irena Grohmannová
Karel Jurkovič
Jiří Knödl
Eva Kopřivová
Lubomír Koukal
Růžena Kubíková
František Kubíček
Věra Malínková
Zdeňka Malínková
Petr Mlčoch
Iveta Navrátilová
Milan Nerušil
Pavel Nejezchleba
Věra Opravilová
Naděžda Plháková
Pavel Procházka
Lenka Strádalová
Ivo Šmoldas
Vladimír Tejkal
Radomír Vařeka         
Vlastimil Vykydal
Adéla Zatloukalová
Jaromír Zatloukal
Základní devítiletá škola v Bouzově, 8. třída, třídní učitel:
ukončili pouze tito žáci:

Jana Faltýnková
Miroslav Novák,
Jan Opravil
Jiří Smrček
 

  

Základní devítiletá škola v Bouzově, 9. třída, třídní učitelka: Margit Pospíšilová
Jana Bártová
Hana Drozdová
Ivo Frodl        
Jan Hejl
Marie Hejlová
Hana Komárková
Ivana Komárková
Růžena Konečná
Miroslav Kryl
František Navrátil
Eva Polesová
Irena Poulíčková
Marcela Schiffnerová
Josef Slouka
Ludmila Smékalová
Hana Slavíčková
Ludmila Spurná
Karel Vařeka
Zdeňka Vošalíková
Jaroslav Vyjídáček
Věra Vysloužilová
Bohumil Zatloukal
Marie Zatloukalová
Antonín Šimek
Josef Navrátil
Základní devítiletá škola v Bouzově, 9. třída, třídní učitel:  Ivo Karger, od 1.4.1977 Milena Strádalová
Josef Fajt
Vladimír Faltýnek
Marta Frodlová
Miroslava Frodlová
Ludmila Kolavíková
Vladimír Komárek
Stanislav Kopka
Jan Kubík
Josef Mlčoch
Ivana Müllerová
Zdenka Páleníková
Zdenka Pechová
Růžena Šipková

Jarmila Štefaniková
Jiří Vaňák
Ludmila Vařeková
Zdeněk Vydržel        
Jana Vyjídáčková
Marie Vysloužilová
Milan Zendulka  
Základní devítiletá škola v Bouzově, 9. třída, třídní učitel: Milena Slouková
Jiřina Blažková
Lubomír Drozd
Marie Havlíčková
Anna Lakomá
Marie Langová
Jan Mejzeš
Pavel Mlčoch
Rostislav Slavíček

Jan Slouka
Jiří Švec
Dana Tichá
Olga Urbanová

Zdeněk Zatloukal

Základní devítiletá škola v Bouzově, 9. třída, třídní učitel:  Miloslav Zukal 
Miroslav Faltynek
Pavel Frodl
František Haic
Jiří Kolavík
Daniela Komárková
Jan Koukal
Lenka Nosková
Vladimír Pluháček
Marie Pluskalová
Jan Ševčík
Hynek Šilberský
Pavla Štefaniková

Jarmila Švecová
Eva Vaňáková
Jiří Vlček
Jana Vykydalová
Jiří Zatloukal
Hana Zbořilová
Alois Šimek
Základní devítiletá škola v Bouzově, 9. třída, třídní učitelka: Milena Strádalová
Zdeňka Bořutová
Jiří Furo
Naděžda Haicová
Eliška Kopřivová
Oldřich Köhler
Marie Kuncová
Darina Krajčovičová
Václav Malínek
Josef Mejzeš
Jitka Páleníková
Pavel Slouka
Gustav Ševčík
Svatopluk Šmýd
Milan Štenda
Jana Tichá
Milan Tylšar
Lenka Valouchová
Jaromír Vařeka
Jana Vlčková
František Vlk
ZDŠ,  9. třída, třídní učitelka: Milena Slouková
Josef Furo
Stanislav Kolavík
Ludmila Kroupová
Vlasta Krylová

Zdeněk Lang  
Dana Maulerová
Petr Mejzeš
Ludmila Navarová
František Nosek
Dagmar Pavlíčková

Vlasta Podsklanová

Jaroslav Ruprecht
Jana Slehová      
Ilona Studená
Jana Šperlichová 
Stanislav Štefánik 
Miroslav Švec
Ladislav Valouch
Karel Vyjídáček
ZDŠ, 9.třída, třídní učitel: Petr Svoboda
Zdenka Bártová
Ladislav Blekta 
Jana Cenklová
Jaroslav Flášar
Vladimír Holuša
Ivanka Holušová
Anna Jurkovičová
Jan Kamler
Vlasta Karlíková
Marie Kopřivová
Zdenka Kovářová
Jana Krylová
Ludmila Marešová
Marie Nárovcová
Ludmila Navarová
Zdenka Oháňková
Josef Pluskal
Jarmila Pokorná
Jiří Rašner
Lenka Slouková
Miroslav Smékal
Ludmila Stejskalová

Luděk Šimek
Marie Vošalíková
Jan Vydržel
Eva Vymětalová
Dagmar Zbořilová
Zdeněk Zendulka


ZDŠ, 9.třída, 1970-1971, třídní učitelka: Anna Pospíšilová 

................... Renata Bártová
Stanislava Beranová
Jindřich Čihulka
Jan Drozd
Jiří Grézl
Naděžda Havlíková
Marie Heinrichová
František Kopřiva
Dana Králová
Jarmila Navrátilová
Marie Nemerádová
Zdeněk Nevrlý
Milada Novotná
Marie Páleníková
Marta Pechová 
Antonín Podsklan
Miloslav Studený
Josef Šipka
Alice Šmýdová 
Marie Šperlichová
Anna Urbanová 
Václav Vařeka
Dagmar Veiserová
Zděnka Zatloukalová 


ZDŠ, 9.třída, 1969–1970, třídní učitelka: Anna Pospíšilová 

Naděžda Bártová
Jiří Ellner
Antonín Finsterle
František Flášar
Marcela Flášarová
Petr Frodl
Vladimír Klein
Helena Köhlerová 
Jana Kolářová 
Pavel Kryl 
Vlastimil Kubík 
Jan Kunc
Miroslava Leibnerová  
Dobroslava Macková
Marie Malínková
Květoslava Mastíková
Miroslav Maus
Pavol Mejzeš
Pavel Páleník
Antonín Pluháček 
Vojtěch Příkopa
Vlasta Recová 
Helena Ruprechtová
Anna Slehová
Olga Snášelová
Bohumil Spáčil 
Miroslav Šipka
Marie Urbanová
Antonín Vlček
Miroslav Zapletal
Svatava Zavadilová
Jitka Zendulková 
Pavel Ženožička


ZDŠ, 9. třída, 1968-1969, třídní učitelka: Ludmila Beranová
                      
Karel Čihulka
Miroslav Drozd
Zdeněk Dvořáček
Dagmar Hlavinková
Alois Jakša
Jaromíra Knápková
Miroslav Komárek
Jarmila Králová
Jiří Kryl
Milada Kubíková
Eva Kubová
Anna Kukrlová
Jarmila Maulerová 
Josef Navara
Marie Navarová 
Emil Pluháček
Eva Pokorná
Miroslav Pospíšil
Josef Příkopa 
Ludmila Sedláčková
Miloslava Smékalová
Dana Šimková
Věra Šišmová 
Ladislava Švecová
Jiřina Vlčková
Pavel Ženožička
Petr Ženožička


ZDŠ, 9.a třída, 1967-1968,
třídní učitelka: Margita Mogrovicsová




Dobromila Blechtová

Marie Číhalová 
Stanislava Čihulková 
Drahomíra Fajtová
Bohumil Havlík
Jaroslava Kolářová
Věra Komárková
Vilemína Kvapilová
Lubomír Macek
Marie Marešová
Pavel Pospíšil




Antonín Spurný

Jiří Šimek 

Ludmila Špičková 
Vlasta Urbanová
Milada Vymětalová
Jana Zapletalová 
Alena Zatloukalová 
Marie Zatloukalová
Jan Zatloukal 
Vlastimila Zavadilová

ZDŠ, 9.b třída,1967-1968, třídní učitelka: Ludmila Beranová



Jaromír Blekta
Rudolf Knápek
Václav Kuba 
Drahomíra Kvapilová
Josef Malínek 
Božena Nárovcová
Alois Nosek
Jaromír Odložil
Josef Pavlíček
Věra Rašnerová



 

Jan Rozman
Alois Sedlář
Jiřina Stejskalová
Marie Tillová
J
osef Vařeka

Ludmila Vařeková
Josef Veiser
Radoslav Zapletal
Julie Zapletalová
Miroslav Šťastný


ZDŠ, 9.třída, 1966-1967

Pavel Beďač
Zdeněk Beran
Ladislav Crha
Hana Čechová
Květuše Čihulková
Františka Eliášová
Dana Finsterlová
Jaroslav Komárek
Josef Král
Petr Kryl 
Miluše Kubová
Marie Macková
Miroslava Malínková
Josef Mareš
Jan Michl
Iva Navarová
Marie Nejedlá
Jaroslav Novotný

František Opluštil
Kamil Podsklan
Vladimír Pokorný
Marta Příkopová
Bohumír Satora 
František Šipka
Miroslav Škrabal
Josef Švec
Božena Vaňáková
Jan Vařeka 
Vítězslav Vedra
Josef Vlček
Zdeněk Vykydal
Hana Zahálková
Vlasta Zapletalová
Jan Ženožička


ZDŠ, 9.třída, 1965-1966

Jarmila Crháková
Ladislav Drozd
Antonín Fajt
Dagmar Faltýnková
František Finsterle
Květoslava Fródlová
Josef Hirt 
Anna Jahodová
Miroslava Jakšová
Božena Kolářová
Jaroslava Korkischová
František Kukrle
Jaroslav Lakomý
Josef Leibner

Stanislav Macek
Eliška Marešová 
Dagmar Nárovcová
Zdeňka Navrátilová
František Nejedlý
Václav Nemerád
Emilie Opluštilová
Pavel Pavlíček
Josef Podsklan
Marie Příkopová
Jaroslav Rohleder
Vojtěch Sedlář
Anna Stejskalová
Bernardina Škurková
Jana Štefková
Jaroslava Tylšarová 
Miroslav Ullman 
Antonín Vaňák
Václav Vítek
 Marie Vyjídáčková 
Petr Vymětal 
Jaroslav Vyroubal
Jarmila Zapletalová 
Miroslav Zapletal 
Petr Zatloukal
Marie Ženožičková


ZDŠ, 9.třída, 1964-1965

Jitka Adamcová
Karel Číhal
Pavel Faltýnek
Vlastimil Malínek
Jana Maulerová
Jan Müller
Josef Müller
Karel Navara
Adolf Odložil
Břetislav Rohleder
Marie Rozmanová
Jan Satora 
Anna Smékalová 
Marie Stejskalová 
Josef Vařeka


ZDŠ, 9.třída, 1963-1964

Jaroslav Blechta 
Drahomíra Blechtová
František Fajt
Eliška Finsterlová
Marie Frodlová
Marta Haicová
Stanislav Heinrich
Oldřich Kolář
Ladislav Konečný
Jiří Kuba
Marta Nosková
Josef Otava 
Růžena Pechová
Alois Pospíšil
Pavel Pospíšil 
Pavla Rašnerová
Hana Slehová
Vladimír Šimek 
Václav Špička 
Božena Třísková
Alena Valášková 
Josef Vařeka
Dobroslava Vlčková
Alena Zahálková
Kamil Zapletal
Jaroslava Zapletalová


ZDŠ, 9.třída, 1962-1963

Ladislav Čep
Miloslav Číhal
Eva Daňová
Miroslav Ent 
Jan Faltýnek
Jan Finsterle
Alois Kopka
Vladimír Kovář 
Jaroslav Kryl
Marie Krylová
Jaroslava Leibnerová
Marie Leibnerová
Jiřina Mastíková
Drahomíra Maulerová 
Jitka Mayerová
Zdenka Müllerová
Zdeněk Nárovec
Stanislav Pecha
Albin Podsklan
Hana Pospíšilová
Hynek Sedláček
Vladimír Sigmund 
Jaroslava Sosíková
Jaroslava Sovová
František Spurný
Miroslav Šanda
Zdeněk Šimek
Věra Vinklerová 
Alois Vlček
Anna Vymětalová
Bohumil Zapletal
Josef Zapletal
Jan Zatloukal
Josef Ženožička


Základní devítiletá škola, 9.třída, 1961-1962

Vítězslav Čech
Marie Ellnerová
Bohuslav Ent
Eva Filipová 
Růžena Filipová 
Jana Frodlová 
Alena Grézlová
Miluše Chovančíková
Václav Jurníček
Eva Kolářová 
Josef Kolář  
Petr Kubíček
Pavel Kuhn   
Břetislav Koutný 
Hana Hanzlíková
Karla Lávičková
Anna Leibnerová
Jaroslav Michl
Jaroslav Nejezchleba 
Jaroslav Opíchal  
Jaroslava Pospíšilová
Jitka Pospíšilová
Jindřich Skládal 
Marie Slouková 
Zdeněk Šipka
Jan Šnobl
Miroslava Vitásková
Marie Vítková
Vladimír Vysloužil
Zdenek Ženožička
Jana Ženožičková
Marta Ženožičková


OSŠ, 9.třída, 1960-1961


Karel Braun
Ludmila Gottvaldová
Vladimír Hanzlík
František Heinrich
Evžen Koutný
Jaromíra Kramplová
Olga Krylová
Jana Kuncová
Milan Motl
Anna Navrátilová 
Marta Navrátilová 
Květoslava Pastuchová
Jana Pechová
Vladimír Pospíšil
Anna Rašnerová
Marie Spáčilová
Miroslav Spurný 
Miroslava Tillová


OSŠ, 8.třída, 1959-1960

Jan Adamec
Liběna Blahová 
Alois Blažek
Karel Braun
Marie Cenklová 
Marta Dostálová
Marie Dvořáčková
Ludmila Gottvaldová
František Heinrich
Svatava Kobzová
Marta Kopková 
Evžen Koutný
Pavel Krampla
Jaromíra Kramplová 
Helena Krbcová
Olga Krylová
Jana Kuncová
Petr Laibner
Milan Motl
Anna Navrátilová
Marta Navrátilová 
Marie Němečková
Květoslava Nováková
Květoslava Pastuchová
Jana Pechová
Vladimír Pospíšil
Jaroslav Pudil
Anna Rašnerová
Věra Slehová 
Marie Spáčilová 
Jan Spurný
Miroslav Spurný
Věra Škrabalová
Jan Štefan
Miroslava Tillová
Miloslava Třísková
Pavla Vařeková
František Vinkler 
Květoslava Vlčková
Alena Vojáčková
Antonín Zacpal
Pavla Zatloukalová 

Někteří žáci pokračují v 9. třídě


OSŠ, 8.třída, 1958-1959

Marie Adamcová
Vladimír Dostál
Dagmar Drlíková
Anna Entová
Marie Fišnarová
Vlasta Haicová 
Ludmila Heinrichová
Jarmila Knollová
Eva Kočí
Miroslav Kolomazník
Danuše Konečná 
Lubomír Kryl
Vladimír Kuhn
Marie Mayerová
Jana Müllerová
Marcela Nárovcová
Anna Pechová
Filomena Vlčková
Žofie Vykydalová
Libuše Zacpalová
Václav Ženožička


OSŠ, 8.třída, 1957-1958

Jaroslav Blažek
Jiří Blažek
Miroslav Čep
Marie Dostálová
Anna Fritscherová
Jana Jančí
Miroslava Kuhnová
Vratislav Kvapil
Božena Laštůvková
František Mazánek
Marie Michlová
Marie Müllerová
Ladislav Motl
Marie Navrátilová
Zdenek Nejedlý
Pavla Nerušilová
Lubomír  Pavlíček
Jiří Satora 
Václav Sedláček
Jana Skácelová
Rostislav Slouka 
Jiří Škrabal
Eva Škapová
Antonín Škurek
Jiří Till
Bohuslava Vašková
Adolf Veiser 
Jaroslav Vlček
Jarmila Vlčková
Jiří Ženožička
Miroslava Ženožičková


OSŠ,  8.třída, 1956-1957

Jiří Čech
Miroslav Čep
Bohumil Dostál 
Marie Filipová 
Alois Heinrich
Zdeněk Konečný 
Irena Kopková
Jiří Kryl
Josef Leibner
Zdeňka Malínková
Marie Mazánková
Josef Nejedlý
Lubomír Novák
Zdeňka Otavová
Jana Rašnerová 
Jarmila Spurná 
Alexander Šipka
Jana Škrabalová
Anežka Valouchová
Radomír Vařeka
Ludmila Vašková
Marie Vykydalová
Květoslava Vysloužilová
Libuše Zacpalová


OSŠ, 8.třída, 1955-1956

František Bureš
Josef Dostál
Antonín Ellner
Emílie Hloušková
Marie Jančí
Gotthard Kabilka
Ludmila Korkischová 
Zdeněk Kryl
Vladimír Kučera
Ludmila Kuncová
Jaroslava Nakládalová
Marie Nejezchlebová
Eva Otavová
Jarmila Pastuchová 
Marie Pavlíčková
Milada Pechová
Jiří Pospíšil
Věra Recová
Dana Šperlichová
Miroslav Švec
Jan Vykydal
Jan Zacpal
Ludmila Ženožičková


Osmiletá střední škola, 8.třída, 1954-1955

Jana Dostálová
Jiřina Haicová
Petr Hruban
Lubomír Hutka
Bohumil Kubíček
Ferdinand Mayer
Božena Müllerová
Jarmila Navrátilová
Miroslav Novák
Stanislav Pecha
Julie Pinkavová
Jan Pospíšil
Jaroslav Pospíšil
Jiří Poulíček
František Satora
Milan Skříček
Anna Slouková
Jana Spurná
Jiří Štefan
Marie Vařeková
Hana Zapletalová


Osmiletá střední škola, 8.třída, 1953-1954

Jarmila Cenklová
Zdeněk Čikl
Růžena Fišnarová
Božena Hrozová
Antonín Jindra
Marie Kočí
Jaroslav Kolomazník
Jindřiška Koutná
Zdeňka Krbcová
Marta Krylová
Alena Kvapilová 
Květa Laštůvková
Stanislav Malínek
František Mlčoch
Jindřiška Nakládalová
Anna Nejezchlebová 
Jan Nevrlý 
Jaroslav Pospíšil
Anna Sedláková
Zdeňka Slouková 
Miloslav Škurek
Jitka Veiserová
Anna Vítková
Zdeněk Vojáček
Jaromír Zatloukal


Střední škola Bouzov, 4.třída, 1952-1953

Jarmila Čepová
Danuše Dvorská
Marie Elgnerová
Jiří Hruban
Miloslava Hutková
Alena Kamlerová
Alena Kobzová
Svatava Králová
Marie Krylová
Miroslav Kučera 
Jan Kvapil
Ladislav Laštůvka
Lubomír Müller
Ladislav Pecha
Jiří Růžička
Marie Leibnerová
Marie Mlčochová
Marie Navrátilová 
Alžběta Navrátilová
Jan Slouka
Marie Spurná
Jana Špičáková
Jindřich Švec
Julie Švecová
Jaroslav Vařeka 
Marie Veselá
Marie Vlčková 
Jaroslava Zapletalová
Karel Zatloukal


Střední škola Bouzov, 4.třída, 1951-1952

Jiří Braun
Milada Elnerová
Jan Fritscher
Ludmila Kočí
Jan Kubíček
Jaroslav Kučera
Irena Müllerová
Květoslava Neumanová
Zdeňka Ohanková
Svatava Pospíšilová
Josef Příborský
Miroslav Slouka 
Stanislav Slouka
Oldřich Spurný
Josef Šnobl
Anežka Šnoblová
Vilém Švec
Rudolf Vařeka 
Vlasta Vašková
Alois Vysloužil
Ludmila Zatloukalová


Střední škola Bouzov, 4.třída,  1950-1951

Jarmila Burešová
František Finsterle
Marie Flášarová
František Kolomazník
František Kubíček
Františka Lakomá
Zdeněk Malinek 
Věra Nejezchlebová
Květoslava Němečková
Věra Neumanová
Joachim Navrátil
Josef Růžička
Jaroslav Slouka
Jarmila Šišmová
Josef Škůrek
Marie Šperlichová 
Anna Štenclová
Božena Valouchová
Jarmila Vlčková
Drahomíra Vysloužilová
František Ženožička



Střední škola Bouzov, 4. třída, 1949/1950

Miloslav Blažek
Vlasta Blechtová
František Čep
Marta Eliášová
Olga Fišnarová
Jaroslava Flášarová
Jan Kamler
Ludvík Konečný
Marie Kopřivová 
Marie  Kučerová
Věra Leibnerová
Jiřina Majstryzsinová
Zdeňka Mayerová
František Müller
Marie Polesová
Zdeněk Pospíšil
Jaroslav Slouka
Miroslav Smékal
Jaroslav Šanda
Hynek Šilberský
Ladislav Šperlich
Karel Štencl
Jitřenka Vágnerová
Karla Vágnerová
Jana Valouchová
Jarmila Vašková
Oldřich Vysloužil
Jiří Zapletal 
Marie Ženožičková


JUK, 1948/1949

Svatopluk Beran
Věra Blažková 
Radomír Faltynek
František Hloušek
Oldřich Jurníček
Hana Kaděrová
Jaromír Kolář
Antonie Kopková
Vladimír Kovář
Zdeněk Kuba
Antonín Malík
Marie Navrátilová
František Nebor
Věra Petříková
Jan Příborský
Vlasta Spurná
Božena Vařeková 
Pavla Vlčková
Antonín Zapletal
Marie Ženožičková


Újezdní měšťanská škola Bouzov, 4. třída 1947/1948

Svatopluk Beran
Věra Blažková
Radomír Faltynek 
František Hloušek
Oldřich Jurníček
Hana Kaděrová
Jaromír Kolář
Antonie Kopková
Vladimír Kovář 
Zdeněk Kuba 
Vilém Lindner
Antonín Malík
Ludmila Navrátilová 
Marie Navrátilová 
František Nebor
Věra Petříková
Jan Příborský
Marie Slouková 
Vlasta Spurná 
Josefa Štefková 
Božena Vařeková
Marie Vašková 
Pavla Vlčková
Antonín Zapletal
Jan Ženožička 
Marie Ženožičková

JUK,  1947/1948

Ludmila Kabilková
Miloslav Kutal
Jan Leibner
Marie Meitnerová
Alena Neumannová
Bohuslav Nosek
František Nosek
Anna Nosková
Josef Šimek
Amálie Slavíčková
Marie Šperlichová
Libuše Štenclová 
Zdeněk Vařeka
Jan Vychodil
Jan Vytopil
Anna Zapletalová
Marta Zatloukalová
Věra Zatloukalová


Újezdní měšťanská škola Bouzov,  4.třída, 1946/1947

Marie Haicová
Ludmila Kabilková
Miloslav Kutal
Jan Leibner
Marie Meitnerová
Alena Neumannová
Bohuslav Nosek
František Nosek
Anna Nosková
Bořivoj Pecha
Anna Pospíšilová
Amalie Slavíčková
Vladimír Slouka
Josef Šimek
Marie Šperlichová
Libuše Štenclová
Zdeněk Vařeka
Marie Vlčková
Jan Vychodil
Jan Vytopil
Anna Zapletalová
Marta Zatloukalová
Věra Zatloukalová
František Zbořil
Pavla Zemánková

JUK, 1946/1947

Josef Fajt
Štěpánka Faltýnková
Jan Flášar
Marie Hrabáčková
Marie Krbcová
Oldřich Kuba
Zdeňka Lexmaulová
Jaroslav Navrátil
Karel Pudil
Marie Sedláčková
Jiřina Smékalová
Bohumil Vágner
Karel Vyjídáček
Anna Valouchová
Marie Zatloukalová


Újezdní měšťanská škola Bouzov, 4. třída, 1945/1946

Josef Fajt
Marie Fajtová
Štěpánka Faltýnková
Jan Flášar
Marie Hrabáčková
Václav Kopka
Marie Krbcová
Oldřich Kuba
Marie Laibnerová
Zdeňka Lexmaulová
Marie Malíková
Jaroslav Navrátil
Vilém Nerušil
Karel Pudil
Marie Sedláčková
Vojtěch Slouka
Jiřina Smékalová
Bohumil Vágner
Anna Valouchová
Jiří Vašek
Karel Vyjídáček
Marie Vymětalová
Marie Zatloukalová
Bedřich Žák
Josef  Ženožička
Božena Ženožičková

JUK,  4.a třída, 1945/1946

Marie Fajtová
Božena Havelková
Antonín Haic
Josef Hloch
Miroslav Konečný
František Kopřiva
Jarmila Kubová
Jan Machač
Boleslav Malínek 
Václav Navrátil
Naděžda Nerušilová
Luboš Nohavička
Marie Nosková
Jaroslav Otava
Josef Pavlíček
Stanislav Pavlíček
Ladislav Pouliček
Jarmila Pospíšilová
Anna Poulíčková
Ludmila Pospíšilová
Vlastimil Rec
Josef  Rozman
František Slavíček
Josef Škůrek
Jiří Šperlich
Blažena Vlčková 
Miroslav Zapletal
František Zatloukal
Miloslav Zezula


Újezdní měšťanská škola Bouzov,  4.třída, 1944/1945

Ludmila Dostálová
Vladimír Drucker
Antonín Haic
Božena Havelková
Josef Hloch
Antonín Jedlička
Josef Juřínek
Alenka Kaděrová
Miroslav Konečný
Ladislav Koudelka
František Kopřiva
Jarmila Kubová
Anežka Kvapilová
Josef Malík
Boleslav Malínek
Miloslava Malínková
Hynek Navrátil
Jan Navrátil
Václav Navrátil
Bedřich Horáček
Naděžda Nerušilová
Marie Nosková
Olga Neborová
Bohuslav Ocásek
Jaroslav Otava
Josef Pospíšil
Zdeněk Pospíšil
Jarmila Pospíšilová
Ludmila Pospíšilová
Ladislav Pouliček
Anna Poulíčková
Vlastimil Rec
Josef Rozman
František Slavíček
Jiří Slouka
Vladislav Šrom
Jiří Šperlich
Marie Valášková
Josef Valouch
Jan Vlček
Jaroslav Vlček
Blažena Vlčková
Josef Zámečník
Miroslav Zapletal
Marie Zapletalová
Marie Zapletalová
Miloslav Zezula
František Beran (9.)
Jaroslava Kutalová (9.)
Dana Malínková (9.)
Miloslav Vincourek (9.)


Žáci 4. třídy újezdní hlavní školy (měšťanka) Bouzov, 1943/1944
                                                                                                  
František Beran
Ladislav Blechta
Věra
Bousková
Jan
Čulík
Miroslav
Doležel
Jaroslava
Kaplová 
Marie Knollová 
Václav Köhler 
Jan Kopřiva 
Anna Kopřivová 
Jaroslava
Kutalová
Dana
Malínková 
Dobroslava Malínková
Rudolf
Mrňka
Jan
Nejezchleba 
Aněžka Nevimová
Vlasta Nosková 
Olga Novotná
Ludmila
Ocásková
Miroslav
Pospíšil
Rostislav
Pospíšil 
Marie Pospíšilová
Marie
Seidlová 
Arnošt Sleha 
Marie Slehová
František
Slouka
Alena
Slouková
Ludmila
Slouková 
Hubert Sýkora 
Vlastimil Štancl
Alois
Valouch 
Anna Vařeková
Miloslav
Vincourek 
Květoslav Vyjidáček 
Jan Vymětal
Radomír Zapletal 
Marie Zatloukalová 
Marie Zechová 
Zdenka Zezulová
Antonín Ženožička 

Zdenka Brosingerová  (9)
Ladislav
Dvořáček  (9)
Josef
Dvořák  (9)
Anna Eigelová (9)
Kryl Jiří (9)
Lávička Jiří (9)
Oháňka Miroslav(9)
Novák Josef (9)
Vlčková Jarmila(9)
Začalová Věra (9)


Újezdní měšťanská škola Bouzov, 4. třída, 1942/1943

Jaroslav Bečička
Vlastislav Brosinger
Anna Eigelová
Jaroslava Fajtová
Bohumila Flášarová
Rudolf Knápek
Antonín Koukal
Václav Kovář
Alois Král
Josef Kroupa
Jaroslav Kuba
Antonín Laibner
Miroslav Laichtr
Marie Leibnerová
Václav Malínek
Josef Navrátil
Jarmila Nosková
Miroslav Oháňka
Zdeněk Otava
František Pecha
Libuše Pinkavová
Josefa Pluháčková
Radmila Pokorná
Václav Pospíšil
Vlasta Pospíšilová
Josef Rozman
František Štencl
Marie Švecová
Marie Valouchová
Jan Vlček
Ludmila Vyroubalová
Štěpánka Vytopilová
Věra Začalová
Oldřich Zapletal
Vladimír Zoubek
Antonín Ženožička

Újezdní měšťanská škola Bouzov, 4.a třída  (9. ročník školní docházky- JUK), 1942/1943

Miroslav Čulík
Zdeněk Havlíček
Josef Jurníček
František Navrátil
František Nebor
Antonín Neuman
Josef Seidl
Josef Valouch
Josef Vařeka (ml.)
Josef Vařeka (st.)
Josef Vyroubal
Věra Malínková
Marie Nevimová
Oldřiška Nosková
Helena Šperlichová
Libuše Vágnerová
Věroslava Vařeková
Josefa Zatloukalová


Újezdní měšťanská škola Bouzov, 4.třída,  (8. ročník školní docházky), 1941/1942

Marie Appelová
Miroslav Čulík
Ludmila Fajtová
Adolf Havelka
Bohuslav Havelka
Zdeněk Havlíček
Ludmila Hlochová
Josef Jurníček
Jaruška Kohoutková
Rudolf Kopřiva
Marie Kopřivová
Anežka Koukalová
Václav Kux
Věra Malinková
František Navrátil
František Nebor
Josef  Nejezchleba
Antonín Neuman
Marie Neumanová
Marie Nevimová
Jindřiška Nevrlá
Oldřiška Nosková
František Novák
Josef Seidl
Helena Šperlichová
Libuše Vágnerová
Josef Vařeka (mladší)
Josef Vařeka (starší)
Marie Vařeková
Věroslava Vařeková
Josef Vyroubal
Ludmila Zapletalová
Josefa Zatloukalová

JUK, 4.a, 1941/1942

Libuše Bártová
Marie Bečičková
Jan Dvořáček
Antonín Eigel
Anna Fajtová
Květoslava Kopečná
Drahomíra Kopřivová
Ferdinand Koudelka
Josef Kuba
Květoslava Machová
Věra Opíchalová
Zdeňka Pospíšilová
Žofie Pospíšilová
 Václav Procházka
Bohumila Slavíčková
Věra Studená
Jan Šperlich
Helena Valášková
Václav Vařeka


Jednoroční učebný kurs, 1940/1941

Hynek Flášar
Josef Grézl
Jaroslav Juřínek
Oldřich Kuba
Vlastislav Laichtr
Radimír Macek
Štěpán Navrátil
Vojtěch Novák
Bohuslav Novotný
Miroslav Pozdíček
Miloslav Seidl
Josef Stošek
Antonín Studený
Miloslav Šperlich
Zdeněk Vágner
Josef  Vařeka
Josef Zatloukal
Josef Zoubek


Jednoroční učebný kurs v Bouzově,1939/1940

Věroslava Blechtová
Dagmar Dolanská
Jan Chadima
Antonie Kalousová
Čestmír Kohoutek
Miloslava Koukalová
Alois Kroupa
Emil Kvapil
Dobroslava Macková
Václav Navrátil
Jindřich Novák
Vlastimil Petrůj
Oldřich Rašner
František Šrom
Adolf Ulman
František Vařeka
Jan Veiser
Václav Vlček
Emerich Wolf


Jednoroční učebný kurs při měšťanské škole státní v Mohelnici, t.č. v Bouzově

Jan Fajt
František Finsterle
Miloslav Horák
Vojtěch Chalupa
Václav Kotala
Adolf Kozička
Jaroslav Kuba
Josef Kuba
Stanislav Navrátil
Jan Poštulka
Zdeněk Procházka
Lubomír Spurný
Bohuslav Štencl
Miroslav Švec
Václav Vařeka
Jaromír Vašek
Marta Adámková
Marie Novotná


Seznam všech absolventů za celou dobu trvání školy na Bouzově naleznete také ve sborníku vydávaném u příležitosti oslav 70.výročí otevření budovy měsťanské školy na Bouzově. Lze ho zakoupit ředitelně školy.